Webform SendGrid (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Name
ro: Nume

en: Email
ro: email

en: Fields
ro: Câmpuri

en: - Select -
ro: -Selectați-
