Webform SendGrid (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
