Webform SendGrid (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Fields
uk: Поля

en: Webform
uk: Вебформа

en: Field mapping
uk: Відповідність полів

en: Custom fields
uk: Власні поля

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Error.
uk: Помилка.

en: Webform SendGrid
uk: Вебформа: SendGrid
