Webform SendGrid (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Name
ur: نام

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل
