Webform SendGrid (1.0.0-alpha3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Name
bn: নাম

en: Email
bn: ইমেইল

en: Fields
bn: ফিল্ড
