Webform SendGrid (1.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: List
da: Vis

en: Name
da: Navn

en: Email
da: E-mail

en: Fields
da: Felter

en: Webform
da: Webformular

en: Field mapping
da: Felt mapning

en: - Select -
da: - Vælg -
