Webform SendGrid (1.0.0-alpha3) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Type
es: Tipo

en: List
es: Listado

en: Name
es: Nombre

en: Email
es: Correo electrónico

en: Fields
es: Campos

en: Field mapping
es: Mapeo del campo

en: Custom fields
es: Campos personalizados

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Email field
es: Campo tipo email
