Webform SendGrid (1.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: فهرست

en: Name
fa: نام

en: ID
fa: شناسه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Fields
fa: فیلدها

en: Webform
fa: فرم ساز

en: - Select -
fa: - انتخاب -
