Webform SendGrid (1.0.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Name
hy: Անուն

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
