Webform SendGrid (1.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Name
is: Nafn

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: Fields
is: Svæði

en: - Select -
is: - Velja -
