Webform SendGrid (1.0.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: List
ja: リスト

en: Name
ja: 名前

en: Email
ja: メール

en: Fields
ja: フィールド

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Field mapping
ja: フィールドマッピング

en: - Select -
ja: - 選択 -
