Webform SendGrid (1.0.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: - Select -
ps: - غوره -
