Webform SendGrid (1.0.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Name
ne: नाम

en: ID
ne: परिचय

en: Email
ne: ईमेल

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
