Webform SendGrid (1.0.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Name
sv: Namn

en: Email
sv: E-post

en: Fields
sv: Fält

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Field mapping
sv: Mappning av fält

en: - Select -
sv: - Välj -
