Webform SendGrid (1.0.0-alpha4) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Name
am: ስም

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል
