Webform SendGrid (1.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: Fields
az: Sahələr

en: Field mapping
az: Sahənin xəritələşdirilməsi

en: - Select -
az: - Seçin -
