Webform SendGrid (1.0.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Name
bo: མིང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།
