Webform SendGrid (1.0.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Name
cs: Jméno

en: Email
cs: E-mail

en: Fields
cs: Pole

en: - Select -
cs: - Vyberte -
