Webform SendGrid (1.0.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Name
fi: Nimi

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Fields
fi: Kentät

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Field mapping
fi: Kenttien vastaavuuksien määrittely

en: - Select -
fi: - Valitse -
