Webform SendGrid (1.0.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Name
hr: Naziv

en: Email
hr: E-pošta

en: Fields
hr: Polja

en: - Select -
hr: - Odaberi -
