Webform SendGrid (1.0.0-alpha4) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Type
it: Tipo

en: List
it: Elenco

en: Name
it: Nome

en: Email
it: E-mail

en: Fields
it: Campi

en: Field mapping
it: Mappatura campi

en: - Select -
it: - Scegliere -
