Webform SendGrid (1.0.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Name
ku: ناو

en: Email
ku: ئیمێل

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
