Webform SendGrid (1.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Email
lv: E-pasts

en: Fields
lv: Lauki

en: Webform
lv: Webforma

en: Field mapping
lv: Lauka attiecinājums

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
