Webform SendGrid (1.0.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Name
pl: Nazwa

en: Fields
pl: Pola

en: Webform
pl: Formularz

en: Field mapping
pl: Mapowanie pola

en: Custom fields
pl: Pola własne

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Email field
pl: Pole email
