Webform SendGrid (1.0.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Type
ru: Тип

en: List
ru: Список

en: Name
ru: Название

en: Fields
ru: Поля

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Field mapping
ru: Соответствие полей

en: Custom fields
ru: Пользовательские поля

en: - Select -
ru: - Выберите -
