Webform SendGrid (1.0.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Name
sk: Názov

en: Email
sk: E-mail

en: Fields
sk: Polia

en: Webform
sk: Webformulár

en: Field mapping
sk: Mapovanie polí

en: - Select -
sk: - Zvoľte -
