Webform SendGrid (1.0.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Name
sr: Име

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса
