Webform SendGrid (1.0.0-alpha4) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Name
te: పేరు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
