Webform SendGrid (1.0.0-alpha4) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
