Webform SendGrid (2.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Name
be: Імя

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Fields
be: Палі

en: Webform
be: Анкета

en: - Select -
be: - Выбраць -
