Webform SendGrid (2.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Name
ca: Nom

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Fields
ca: Camps

en: Webform
ca: Formulari web

en: Field mapping
ca: Correspondència de camps

en: - Select -
ca: - Selecciona -
