Webform SendGrid (2.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Type
de: Typ

en: List
de: Liste

en: Email
de: E-Mail

en: Fields
de: Felder

en: Webform
de: Webformular

en: Field mapping
de: Feld-Zuordnungen

en: Custom fields
de: Benutzerdefinierte Felder

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Email field
de: E-Mail-Feld
