Webform SendGrid (2.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Name
eo: Nomo

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Fields
eo: Kampoj
