Webform SendGrid (2.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Name
et: Nimi

en: Email
et: E-kiri

en: Fields
et: Väljad

en: Webform
et: Veebivorm

en: - Select -
et: - Vali -
