Webform SendGrid (2.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: List
hi: सूची

en: Name
hi: नाम

en: ID
hi: आईडी

en: Email
hi: ईमेल

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: - Select -
hi: - चुनें -
