Webform SendGrid (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Name
jv: Jeneng

en: Fields
jv: Field

en: - Select -
jv: - Pilih -
