Webform SendGrid (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: List
nl: Lijst

en: Name
nl: Naam

en: Email
nl: E-mail

en: Fields
nl: Velden

en: Webform
nl: Formulier

en: Field mapping
nl: Veldtoewijzing

en: Custom fields
nl: Aangepaste velden

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Email field
nl: E-mailveld
