Webform SendGrid (2.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Type
tr: Tip

en: List
tr: Liste

en: Name
tr: İsim

en: Email
tr: E-posta

en: Fields
tr: Alanlar

en: Field mapping
tr: Alan eşleme

en: - Select -
tr: - Seçin -
