Webform Simplenews Handler (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Token
pl: Wzorzec

en: Completed
pl: Zakończone

en: Webform
pl: Formularz

en: Newsletters
pl: Newslettery

en: Execute
pl: Wykonaj

en: About
pl: O stronie

en: Trigger
pl: Wyzwalacz

en: Converted
pl: Skonwertowano

en: Elements
pl: Elementy
