Webform Simplenews Handler (8.x-1.4) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Default
es: Por defecto

en: Updated
es: Actualizado

en: Token
es: Comodín

en: Completed
es: Completado

en: Newsletter
es: Boletín

en: Newsletters
es: Boletines

en: Execute
es: Ejecutar

en: About
es: Acerca de

en: Trigger
es: Disparador

en: Converted
es: Convertido

en: Elements
es: Elementos
