Webform Simplenews Handler (8.x-1.5) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Default
oc: Per defaut

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Token
oc: Geton (token)

en: Execute
oc: Executar

en: About
oc: A prepaus

en: Trigger
oc: Desenclavador
