Webform Simplify (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (40 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Title
eo: Titolo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Administration
eo: Administrado

en: More
eo: Pli

en: File
eo: Dosiero

en: Date
eo: Dato

en: Size
eo: Grandeco

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Multiple
eo: Multopa

en: Required
eo: Bezonata

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Help
eo: Helpo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Time
eo: Tempo

en: Access
eo: Atingo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Conditions
eo: Kondiĉoj

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Maximum
eo: Maksimuma

en: reset
eo: restarigi

en: Rows
eo: Vicoj

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: update
eo: ĝisdatigi

en: Features
eo: Ecoj

en: Text field
eo: Teksta kampo

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Minimum
eo: Minimumo

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
