Webform Simplify (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (49 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Title
eu: Izenburua

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: More
eu: Gehiago

en: File
eu: Fitxategi

en: Date
eu: Data

en: Size
eu: Tamaina

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Number
eu: Zenbakia

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Help
eu: Laguntza

en: Update
eu: Eguneratu

en: Time
eu: Ordua

en: Access
eu: Atzipena

en: Email
eu: Eposta

en: Options
eu: Aukerak

en: All
eu: Guztiak

en: Date format
eu: Data formatua

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Address
eu: Helbidea

en: General
eu: Orokorra

en: reset
eu: garbitu

en: Rows
eu: Lerroak

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: update
eu: eguneratu

en: Text field
eu: Testu eremua

en: Allowed file extensions
eu: Onartutako fitxategien luzapena

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Select
eu: Aukeratu

en: Minimum
eu: Minimoa

en: Telephone
eu: Telefonoa

en: Image file
eu: Irudi fitxategia

en: Maximum image resolution
eu: Irudiaren resoluzio maximoa

en: Date year range
eu: Urtearen data epea

en: Minimum image resolution
eu: Irudiaren resoluzio minimoa

en: draft
eu: zirriborroa
