Webform Simplify (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: delete
ta: நீக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: More
ta: மேலும்

en: Date
ta: திகதி

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Required
ta: தேவை

en: Help
ta: உதவி

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: Time
ta: நேரம்

en: reset
ta: மீளமைக்க
