Webform Simplify (1.0.0) - en to ast translation catalogue (35 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Administration
ast: Alministración

en: More
ast: Más

en: File
ast: Ficheru

en: Date
ast: Data

en: Size
ast: Tamañu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Number
ast: Númberu

en: Multiple
ast: Múltiple

en: Required
ast: Requeríu

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Help
ast: Aida

en: Update
ast: Anovar

en: Time
ast: Hora

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Options
ast: Opciones

en: All
ast: Too

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Maximum
ast: Máximu

en: General
ast: Xeneral

en: reset
ast: reafitar

en: Rows
ast: Fileres

en: Hidden
ast: Anubríu

en: update
ast: anovar

en: Text field
ast: Campu de testu
