Webform Simplify (1.0.0) - en to az translation catalogue (47 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Administration
az: İdarəetmə

en: More
az: Daha çox

en: File
az: Fayl

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Number
az: Rəqəm

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Multiple
az: Çoxsaylı

en: Required
az: Tələb olunur

en: Help
az: Dəstək

en: Update
az: Yeniləmə

en: Time
az: Vaxt

en: Access
az: İcazə

en: Options
az: Seçimlər

en: All
az: Hammısı

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Advanced
az: Əlavə

en: Maximum
az: Maksimum

en: General
az: Əsas

en: Counter
az: Sayğac

en: Rows
az: Sıralar

en: Pattern
az: Nümunə

en: Hidden
az: Gizli

en: Text field
az: Mətn sahəsi

en: Allowed file extensions
az: İcazə verilən fayl uzantıları

en: Tabs
az: Tablar

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Select
az: Seçin

en: Telephone
az: Telefon

en: Steps
az: Addımlar

en: Radios
az: Radiolar

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Video file
az: Video fayl

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Maximum file size
az: Maksimum fayl ölçüsü
