Webform Simplify (1.0.0) - en to br translation catalogue (13 entries)

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: Title
br: Titl

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Administration
br: Mererezh

en: Search
br: Enklask

en: Update
br: Hizivadenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: Maximum
br: D'ar muiañ

en: Hidden
br: Kuzhet

en: Minimum
br: Izek
