Webform Simplify (1.0.0) - en to hy translation catalogue (35 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: More
hy: Ավելին

en: File
hy: Ֆայլ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Number
hy: Թիվ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Help
hy: Օգնություն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Rows
hy: Տողեր

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: Maximum image resolution
hy: Պատկերի առավելագույն ռեզոլուցիա

en: Draft
hy: Սևագիր

en: Minimum image resolution
hy: Պատկերի նվազագույն ռեզոլուցիա
