Webform Simplify (1.0.0) - en to jv translation catalogue (38 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: More
jv: Lengkapé

en: File
jv: Berkas

en: Date
jv: Tanggal

en: Size
jv: Ukuran

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Number
jv: Angka

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Help
jv: Pitulungan

en: Update
jv: Dianyari

en: Time
jv: Wektu

en: Access
jv: Akses

en: Options
jv: Opsi

en: All
jv: Kabèh

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Advanced
jv: Mahir

en: Maximum
jv: Maksimal

en: General
jv: Umum

en: Rows
jv: Baris

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Text field
jv: Field tèks

en: Allowed file extensions
jv: Ekstensi file sing diidinaké

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Maximum image resolution
jv: Resolusi gambar maksimum

en: Minimum image resolution
jv: Resolusi gambar minimum
