Webform Simplify (1.0.0) - en to ku translation catalogue (35 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Title
ku: ناونیشان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: More
ku: زیاتر

en: File
ku: پەڕگە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Number
ku: ژمارە

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Required
ku: پێویستە

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Time
ku: کات

en: Email
ku: ئیمێل

en: All
ku: هەموو

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: General
ku: گشتی

en: reset
ku: باری سەرەتایی

en: Hidden
ku: شارراوە

en: update
ku: نوێبکەوە

en: Text field
ku: خانەی دەق

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Minimum
ku: کەمترین
